Co oznaczają powracające mdłości?

Witam. Od wielu miesięcy męczą mnie powracające mdłości. Mdli mnie prawie cały czas. Ulgę na pewien czas przynosi jedzenie. Nie zdarzyło się wymiotować, ale jest zawsze blisko, jednak staram się wstrzymać. Lekarz przepisał Dexilant 30, jednak nic nie daje. Poprawę widziałam przy lekkostrawnej diecie. Mało jem. Przestałam cieszyć się życiem. Jestem młoda, a już od 2 lat męczę się. W rodzinie występowały wrzody. Nie wiem, co robić.

Witam serdecznie,

proszę wykonać badania na cukier, być może spadki cukru przyczyniają się do opisanych dolegliwości. Jeżeli z cukrem będzie wszystko w porządku należy udać się do gastrologa.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk