Mężczyzna , 23 lata Witam. Jestem podczas kuracji Izotekiem ale jednocześnie mam problemy z jelitami ( wzdęcia, gazy , zaparcia, wypróżnianie czasami raz na pięć dni). Jak wiemy Izotek jest wydalany z moczem i kałem. Czy przez osłabienie działania jelit izotek może ponownie wchłaniać sie z kału do organizmu przy czym dawka zostaje o wiele bardziej skumulowana ???? Czy jest to niebezpieczne zjawisko???
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Dermatologia – Jeśli złość sprawia, że stajesz się blady, wściekłość z kolei powoduje, że twoja twarz oblewa się czerwienią, z powodu zimna zaś siniejesz, to takie zmiany barwy skóry są zasadne i łatwo wytłumaczalne. Gdy jednak ni stąd, ni zowąd na skórze pojawiają się czerwone plamy lub inne zmiany, mogą one być zapowiedzią rozmaitych chorób.
  • Wzdęcia brzucha – Wzdęcia brzucha (bębnica) obok bólów brzucha i zaparć stanowią jedno z najczęstszych dolegliwości ze strony jamy brzusznej. Często chory nie zgłasza tych dolegliwości spontanicznie. Wzdęcie brzucha to patologiczne zwiększenie ilości objętości powietrza w żołądku i jelitach.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: