Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają problemy z pamięcią u 26-latki?

Witam, mam 26 lat. Od dłuższego czasu mam problemy z zapamietywaniem. Pomijajac fakt, że nie pamietam nic z dzieciństwa, okresu podstawowki, gimnazjum, liceum a nawet studiów to w ostatnim czasie nie jestem w stanie przypomnieć sobie nawet czy rano pilam kawe, czy bralam juz prysznic lub czy wyprowadzilam psa na spacer. Tłumaczyłam to stresem w pracy lub migrenami ale wczoraj przez pol godziny krążyłam po mieście bo zapomnialam drogi do domu. Zaczelam sie zastanawiac czy stres rzeczywiście moze to tłumaczyć, czy moze jest to moment żeby sie przebadac. Z gory dziekuje ze odpowiedz.
KOBIETA, 26 LAT 5 miesięcy temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Koniecznie do pełnej konsultacji neurologicznej, pewnie dużą rolę odgrywają czynniki emocjonalne, reakcja na przewlekły stres, ale w takiej sytuacji często pogarsza się stan fizyczny, spada forma i odporność fizyczna i psychiczna... Ważny wywiad, pełna kompleksowa ocena stanu Pacjenta, wyników badań Jak tarczyca , morfologia, żelazo?? Jaki tryb życia, praca, jak nastrój, sen, problemy, stresy?? Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy