Co oznaczają problemy z pamięcią u 26-latki?

Witam, mam 26 lat. Od dłuższego czasu mam problemy z zapamietywaniem. Pomijajac fakt, że nie pamietam nic z dzieciństwa, okresu podstawowki, gimnazjum, liceum a nawet studiów to w ostatnim czasie nie jestem w stanie przypomnieć sobie nawet czy rano pilam kawe, czy bralam juz prysznic lub czy wyprowadzilam psa na spacer. Tłumaczyłam to stresem w pracy lub migrenami ale wczoraj przez pol godziny krążyłam po mieście bo zapomnialam drogi do domu. Zaczelam sie zastanawiac czy stres rzeczywiście moze to tłumaczyć, czy moze jest to moment żeby sie przebadac. Z gory dziekuje ze odpowiedz.

Koniecznie do pełnej konsultacji neurologicznej, pewnie dużą rolę odgrywają czynniki emocjonalne, reakcja na przewlekły stres, ale w takiej sytuacji często pogarsza się stan fizyczny, spada forma i odporność fizyczna i psychiczna... Ważny wywiad, pełna kompleksowa ocena stanu Pacjenta, wyników badań Jak tarczyca , morfologia, żelazo?? Jaki tryb życia, praca, jak nastrój, sen, problemy, stresy?? Pozdrawiam i zapraszam