Co oznaczają problemy z przełykaniem po anginie?

Witam , przez 3 dni zwlekałam z pójściem do lekarza , bolały mnie węzły chlonne.. gdy poszlam wieczorem na dyżur nocny usłyszałam , że to angina.. brałam i zinnat przez 7 dni . Niestety po 7 dniach musialam wrócic ponieważ miałam problemy z przełykaniem i lekarka przepisała mi lek na dodatkowe 3 dni, dalej na migdałach widziala rope . jestem juz 2 dzień po antybiotyku i nadal mam problemy z przełykaniem , jakby coś mi siedziało w gardle .. czy mam sie czegoś obawiać ? co w takiej sytuacji zrobić ?

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się na wizytę do laryngologa. Być może jest to początek rozwijającego się ropnia okołomigdałkowego, ale wymagane jest lekarskie badanie laryngologiczne. Pozdrawiam i życzę zdrowia.