Co oznaczają problemy ze snem u 1,5 - miesięcznego dziecka?

Witam,chciałam prosić o odpowiedź na pytanie jaka może być przyczyna braku snu u półtora miesięcznego dziecka.Mój wnuczek od urodzenia nie spał najlepiej ale na ten moment śpi jeszcze mniej.Wczoraj np.nie spał cały dzień jakby nie liczyć chwilowych drzemek na rękach.Jak się wydaje że już zasypia to on się budzi,widać że chce mu się spać ale nie może zasnąć.Jest niespokojny,płacze ale to nie jest taki płacz że go coś boli.Czy można takiemu maluszkowi podać herbatkę np.z melisy?Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć