Co oznaczają przebarwienia na skórze piersi?

Witam, na obu moich piersiach pojawiły się delikatne zmiany skórne w postaci lekkich przebarwień koloru delikatnie brązowego, w niektórych miejscach jakby popękane naczynka. Zauważyłam to dwa dni temu. W piersiach, ani pachwinach nie wyczułam guzka, nie mam żadnych innych objawów lecz zmiana skórna mnie dość martwi. Występuje tylko na piersiach, powinnam od razu skontaktować się z lekarzem czy odczekać jeszcze kilka dni?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzięć.