Co oznaczają ropne krosty po goleniu?

Witam serdecznie, chciałabym sie poradzic lekarza który odpowie mi na pytanie jak leczyć dziwne krosty, które nie ustępują z czasem a pojawiły się jakby po goleniu. Jedynym sposobem na ich pozbycie się jest dosyć drastyczne "oderwanie" ich od ciała. Są to odstające drobne krostki, jakby ropne? Tribiotic nie zadziałał

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest wizyta u dermatologa, lekarz po obejrzeniu zmian zadecyduje o dalszym leczeniu.