Co oznaczają różowe plamienia po stosowaniu antybiotyku?

Witam serdecznie, przyjmowalam ostatnio antybiotyk Zamur 500mg x2 razy na dzień przez 12 dni . Przez co moj organizm jest strasznie oslabiony , pojawily sie również plamienia z pochwy raz jasnoróżowe, raz czerwone z malymi skrzepami czarnymi, czy to skutek brania tego antybiotyku? Antybiotyk przestalam brac 3dni temu i plamie nadal. Prosze o szybka odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć