Co oznaczają różowe upławy po elektrokonizacji szyjki?

jestem po elektrokonizacji szyjki (zabieg oszczędny , plasterek bez glebokiego stożka). Po zabiegu nie miałam żadnych objawów, bólu, krawień czy różowych uplawów z krwią, do dzisiaj. Dzis jest 5 dzien po zabiegu, rano pojawily sie różowe uplawy a po południu krawienie takie jak przy okresie. Zaznaczam ze to dopiero 14 dzien cyklu wiec raczej nie jest to okres. Co robić ? Odczekac jeszcze czy przestanie czy iść od razu na wizyte , czy tez moze stawiac sie do szpitala?

Lek. Tomasz Budlewski

Może się Pani zgłosić do szpitala lubiąca się do ginekologa prowadzącego