Co oznaczają silne bóle głowy i kręgosłupa przy szyi i na środku pleców?

Witam mam 39 lat od miesiąca mam silne bóle głowy i kręgosłupa przy szyji i po środku pleców nie mam apetytu nie mogę spać glowa mi pulsuje a czasami mam takie wrażenie jakby ktos kruszyl mi lód w glowie nie bylam jeszcze u specjalisty robiłam badania krwi moczu i wątroby były bardzo dobre proszę o poradę Ania

Napięcie mięśni karku i pleców, związane z przymusową pozycją przy pracy, stresem, napięciem, obniżeniem nastroju, bezsennoscią ...
Z nadciśnieniem tętniczym etc etc
Pozdrawiam