Co oznaczają silne bóle głowy przy epilepsji?

Witam, od kilku dni mam dość mocne bóle głowy , dziś pojawił się ucik w skroniach tak mocny , że każdy mój ruch powoduję jeszcze mocniejszy ucisk, choruje do tego na epilepsje nieokreślona (mam ataki ogniskowe ) czy to może być coś wspólnego z moją chorobą ? jeżeli tak to prosze o pomoc , w moim mieście nie ma dobrych lekarzy, a zanim zrobią mi badania minie pół roku.

Szanowna Pani lekarz, który prowadzi pacjenta ma dostep w karcie chorobowej do badań poprzednich więc najszybciej udzieli pomocy, padaczka jako taka nie powoduje bóle głowy. Może należy zgłosić się do lekarza POZ sprawdzić ogólne badania, ciśnienie. Pozdrawiam