Co oznaczają silne bóle kostne u 29-latki?

Witam.Ostatnio zemdlałam w trafilam do szpitala.Bardzo bolą mnie kości i mięśni. Zrobiono mi badania które są następujące. Bardzo proszę o interpretacje bo lekarze rozkładają ręce chociaż niektóre wyniki są nieprawidłowe, wypiszę te które są poniżej albo powyżej normy: Limfocyty 20.2 [do25-45] Płytki krwi 414 [od150-400] PCT 0.45[od 0.16-0.36] Mocznik (surowica) 12.0 [od16,.6-48.5] PO2 36.50 [od80-100] BE -1.00 [od-3 -3] SO2 sat 70.06 [od 94-98] SO2(c) 68.6 [od94-98] CTO2 6.1 [od 8.4-9.9] O2Hb 69 3 [od90-95] Hhb 28.9 [od 1-5] Bardzo prosze o pomoc reszta wynikow w normie nigdy na nic nie chorowałam obecnie jestem na leku na chorobę meniera choć podejrzewaja ze to nie ta choroba jest podejrzenie boleriozy badania w toku ale to tez nie wiadomo czy to.Biegam po lekarzach i szpitalach i już sama nie wiem co się ze mną dzieje. Mam małe dziecko 3latka nie chce już tal ciągle biegać po lekarzach bo to źle wplywa na mojego malucha. Może jakaś sugestia jakie badania powinnam wykonać. Robi mi się słabo bolą mnie kości i mięśni mam piszczenie w uszach i zawroty głowy i mdłości teraz.Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie i zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proszę koniecznie udać się do lekarza internisty konieczna są konsultacje reumatologa i laryngologa Ew neurologa i kardiologa