Co oznaczają silne bóle lędźwiowe?

Witm, od 4 miesięcy towarzyszą mi silne bóle lędzwiowe intensywniejsze po lewej stronie , rownież na tej samej wysokosci ćmiący bol brzucha (pachwina, okolice jajnika i powyzej) pomieniujacy do nogi, parcie na pęcherz oraz zaparcia. Usg trsv, CRP,OB, Mocz, podstawowe badania krwi- prawidlowe. Wynik ASO 459,2 wynik podwyzszony lecz lekarz uznal ze to norma. Rtg odc. lędzwiowego tez nic nie wykazalo, prosze o rade jakie badania jeszcze mogę wykonać i co moze byc przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać usg jamy brzusznej i wykluczyć kamice moczowa a następnie Ew diagnostyka chorob jelit