Co oznaczają silne bóle pleców w okolicy piersiowej i lędźwiowej?

Witam. Wyniki serca, echo, wszystkie inne pomiary mam „ w granicach normy” mecze mnie niskie ciśnienie, lekarz mówi, że jesteś zdrowa jeśli chodzi o serce, mam kłucie w klatce i dziwne uczucie braku powietrza - lekarz odsłuchiwał mnie i mówił, że jest w porządku. Mam wskazania do zrobienia badań czy mam jakiś stan zapalny w organizmie. Silne bóle pleców w okolicy piersiowej i lędźwiowej. Gdzie się zgłosić? Co może mi doklejać ? Skąd kłucia ? Osłabienie ? Ospanie ?

Witam serdecznie,

Wskazana byłaby konsultacja z ortopedą, ponieważ objawy zgłaszane przez Panią mogą być w wyniku problemów z kręgosłupem. Dodatkowo też zalecana jest konsultacja z neurologiem.

Pozdrawiam.