Co oznaczają silne bóle w okolicach nerek?

Wiam Nie wiem jak zacząć, mam mocne bóle w okolicach nerek ,ale tylko podczas poruszania się w nocy.Ból jest tak mocny że aby się podnieść muszę się podeprzeć rękami ,byłam już kilka razy u lekarza i tylko dostałam NOSPĘ,która nie pomaga .Często wstaje w nony i chodzę, i po rozchodzeniu ból ustępuje ,cały dzień jak chodzę to też nie boli,ale w nocy tak po ok. 3 godzinach snu znowu nie mogę się poruszać. Proszę o jakąś podpowiedź gdzie mogę się udać . Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Na pewno trzeba wykonać rtg kręgosłupa oraz USG nerek aby ocenić gdzie jest problem.
Pozdrawiam