Co oznaczają siniaki po wymiotach?

Opiszę sytuację.. Stało się to po całym dniu jak wymiotowalem. Obudziłem się rano i miałem takie zasinienia ciemno fioletowe na ręce nodze brzuchu i plecach.. Czuć pod nimi jakby lekką grudke.. Nie są symetryczne różne.. Dziękuję za pomoc

Szanowny Panie niestety nie potrafię pomóc z poziomu portalu. Proponuję wizytę u lekarza POZ