Co oznaczają skoki ciśnienia u 25-latki?

Od jakiegos czasu mam problem z oddychaniem.zaczelo sie od tego, ze niewiadomo skad dostawalam wieczorem lub ppdczas jazdy autem, w pracy dziwne skoki cisnienia do 170, palpitacje, uczucie goraca, wrazenia , ze umieram.. Mialam uczucie ze oszaleje! Pozniej przestawalo i znowu sie powtarzalo.. Mialam wrazenie, ze sie udusze...albo zawalu dostane..dramat! Trwalo to prawie 2 tygodnie..minelo..pozniej znowu Trwalo tydzien i tak w kolko juz 4 msc.. Robilam badania tarczycy glukozy moczu i niby jest wszystko ok.. Dodam, ze czesto mam spadki nastroju...mam straszny problem z pamiecia..ciezko mi sie oddycha..czuje jakby serce mialo stanac.. Jakby ktos mi usiadl na klatke piersiowa... I to nie dzieje sie gdy jest stres..tylko przy normalnych czynnosciach..a nie mysle o tym wcale i raptownie bum!. Bylam u psychiatry dal serveron..i mowi ze moge podjesc czasem xanax.. I tyle. A raczej nie tego oczekiwalam..nie dostalam nawet diagnozy..co to jest.. A stwierdzenie jakies nerwy i faszerowanie mnie psychotropami raczej nie jest normlane..Prosze o pomoc..bo chyba sie wykoncze..

Niestety my z poziomu portalu nie możemy pomóc. Proszę leczenie ustalić z lekarzem prowadzącym, jeśli się Pani na nie nie zgadza to też musi to Pani lekarzowi powiedzieć.