Co oznaczają skurcze serca?

Jestem Po 2 zawałach w 2002 roku, mam 58 lat. Obecnie biorę Bisacord 2,5mg i Acard. Od kilku dni czuję takie skurcze nieprzyjemne w okolicy serca. Czy mogę wziąć dodatkowo Bisacord? 2 tygodnie temu miałam robione EKG i było w porządku.

Lek. Paweł Szadkowski

Stanowczo odradzam samodzielne zmiany w dawkach leków. Najlepiej udać się do swojego lekarza prowadzącego w celu oceny pani stanu klinicznego i w razie konieczności zmiany w lekach lub poszerzenia diagnostyki.