Co oznaczają strupki na brodawkach u 20-latki?

Witam, mam 20lat. Od 3/4lat pojawiają mi się strupki na brodawkach (na samym środku) , zdażało się że brodawki swedziały, piekły i wydzielały przezroczystą wydzieline, co to może być?

Dzień dobry, proszę udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa. Przyczyn może być kilka np. uczulenie, podrażnienie, bez badania trudno odpowiedzieć na to pytanie.