Co oznaczają szumy uszne i mdłości?

Witam moj problem wygląda tak mam zawroty głowy czasem jakieś szumy mdlosci,dziwnie widzę tak jakby nie realnie biorę vestibo propranolol,xanax, przepisane od neurologa ale nic nie jest lepiej nie wiem już jakie badania zrobić

Lek. Michał Lenard

Być może trzeba będzie wykonać badania obrazowe głowy, np. MRI. Sugeruję skonsultowanie problemu z drugim neurologiem, który zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!