Co oznaczają szumy uszne i pogorszenie słuchu?

Witam. Od 2 miesięcy miewam szumy w uszach oraz ogólne pogorszenie słuchu. Niedawno doszły do tego takie objawy jak zawroty głowy, bóle głowy i okolic gornego odcinka kręgosłupa, nagle nudności, ogólne osłabienie i problemy z koncentracja. Niekiedy zdążają się także lekkie drętwienia reki czy twarzy. Dodam, ze jakiś czas temu miałam stwierdzona migrenę oczna z lekkimi zakrzepami w oczach. Byłam u laryngologa, ale nie stwierdził żadnych zmian. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Na pani miejscu udałbym się do neurologa ponieważ pani objawy mogą wynikać z patologii OUN i wymagać odpowiedniej diagnostyki (również neuroobrazowej).