Co oznaczają tak częste zawroty głowy?

Witam Moim problemem są zawroty głowy ale nie są to zawroty w oczach tylko uczucie że w głowie tak jakby mózg mi się kręcił czy to coś poważnego ? Takie zawroty mam jak nie zapale papierosa muszę zapalić zeby mi sie tak nie kręciło

Dzień Dobry Panu,

Z tego, co Pan napisał, nie pozostaje nic innego, jak zgłosić się na konsultację do lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje o sposobie diagnozowania u Pana wymienionych objawów.

Życzę Panu dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej