Co oznaczają tak silne bóle głowy?

Odwiedziłam neurologa prywatnie, gdyż przez tydzień miałam strasznie bolesne bóle głowy. Nie pomagały mi tabletki przeciwbólowe, a bóle zaczeły sie tuż po porodzie. Lekarz przeprowadził wywiad i badanie, gdzie miałam problem z utrzymaniem równowagi w pozycji stojącej z zamknietmi oczami, rękoma do przodu i stopa przed stopę. Mam drżenie rąk, jak się denerwuje. Tuż przed przebudzeniem mam kolatania serca i bole w klatce piersiowej.lekarz przepisał milgamme i hydroksyzy.I co mogł podejrzewac u mni

W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu; lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, nasilające, objawy towarzyszące, wiek, inne choroby, przyjmowane leki itd... itd…
Właściwie zebrany wywiad i badanie pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
Sformułowanie ból głowy, jest tak ogólne, że nie wnosi nic.