Co oznaczają takie bóle skurczowe, które się nasilają?

Witam od dluzszego czasu mam dziwne jakby skurczowe, silne bole po prawej stronie....ból nasila się kiedy leze na lewym boku....chwyta i puszcza....ból ten promieniuje do zeber ...a nad ranem po prawej stronie caly czas mi bulgota lub przelewa się ....prosze o porade...

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu. Może to być zapalenie trzustki, przecherzyka żółciowego czy kOlka jelitowa.
Pozdrawiam