Co oznaczają takie silne bóle w dole brzucha?

Witam wstałam rano poszłam do ubikacji i w momencie gdy zachciało mi sie wyproznic dostalam silnych boli w dole brzucha od tego bólu zaczęły mi przechodzic zimne poty ale były na tyle mocne że bylam mokra i zimno mi sie zrobiło siedzac na ubikacji zaczelam czuc jak bym miala wymiotować i mialam wrażenie ze zaraz zemdleje i przytym bylam strasznie blada gdy wyszlam z ubikacji położyłam sie jeszcze kilka minut tak mialam ale mi przeszło

Lek. Katarzyna Szymczak

Moze był to atak kolki jelitowej,w razie niepokoju sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam