Co oznaczają takie wyniki badań hormonalnych u 22-latki?

Kobieta , 22 lata , Jarosław Mam 21 lat i ostatnio robiłam badania. FT3 3,9 pmol/l (4.0-8.3) FT4 18.97 pmol/l (10.6-19.4) TSH 1.52 (0.25-5.0) Czy mogłabym prosić o zinterpretowanie wyników? Jestem cały czas zmęczona, spiąca, wypadają mi włosy, często przed snem odczuwam kołatanie serca, zaparcia, problemy z trawieniem. Dodatkowo mam anemie

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki tarczycy w normie, może to wina anemi? Przyjmuje Pani preparaty żelaza? Jak glukoza?
Pozdrawiam