Co oznaczają takie wyniki przy czerwonych plamach na twarzy?

Dzień dobry ! Bardzo proszę o interpretację moich wyników gdyż lekarz 1 kontaktu jaki diagnozę podaje alkohol co nie jest prawdą. Anty TPO 173.70 TSH 2.84 FT3 4.33 FT4 15.70 USG BZ HIV UJEMNY HCV UJEMNY HBS UJEMNY BILIRUBINA 14 ALAT 25 ASPAT 23 CRP 1 GGTP 80 POWTORKA GGTP 92 WYSTĘPUJĄ CZĘSTE SPATKI GLUKOZY CZESTE WYSTĘPOWANIE CZERWONYCH NA TWARZY KRZYWA CUKROWA W NORMIE DZIEKUJE

Należy wykonać usg tarczycy. krzywa glukozowa może być w normie, ale jesli sa spadki, to robi się krzywą glukoza-insulina - oznaczenie 0-1-2h. Musi być skierowanie od lekarza na to badanie.