Co oznaczają takie wyniki przy stłuszczonej wątrobie?

Pomocy!! rok temu miałem zdiagnozowane stłuszczenie wątroby wyniki w normie prócz Alat 90 norma 40, dieta i sylimarol zalecona przez lekarza .W grudniu wykonałem ponowne USG wątroba o prawidłowej echogenicznośći zrobiłem tez krew i tu wyniki nic nie spadły a nawet Aspat sie podniósł 44 norma 38 a Alat 89 tak jak był.Czemu ten stan sie tak długo utrzymuje.skoro USG wyszło dobrze??

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie przyjmuje Pan innych leków? Alkohol? Do rozważenia badania w kierunku zakażen wirusowych wątroby..
Pozdrawiam