Co oznaczają te drobne zmiany zwyrodnieniowe krawędzi trzonów?

RTG kręgosłupa piersiowego: zniesienie kyfozy piersiowej. Szpary międzykręgowe środkowej i górnej części kręgosłupa nieco węższe. Drobne zmiany zwyrodnieniowe krawędzi trzonów. Czy to może dawać bóle pleców i niewielkie drętwienie ręki?

DO pełnej konsultacji z wynikami badań MRI; do interpretacji klinicznej;
Konieczna pełna ocena stanu Pacjenta!
Może mało aktywności, niezdrowy tryb życia, niewygodny materac?
Może słaba kondycja ogólna ?....
DO pełnej konsultacji
Pozdrawiam i zapraszam