Co oznaczają te hormony i czy mogą mieć związek z trądzikiem?

Witam , proszę o interpretację wyników , testosteron 0,465 ng/ml HEA-SO4 - 240,4 qg/dl, SGH 81,2 nmol/l, 17-OH progesteron - 2,070 ng/ml, androstendion - 3,2 ng/ml , , czy te wyniki mogą mieć wpływ na uporczywy trądzik ? Dziękuję bardzo za odpowiedź

Szanowna Pani, prosiłbym o dopisywanie norm przyjętych przez laboratorium. Nieprawidłowe stężenie testosteronu czy androstendionu może powodować trądzik i łojotokowe zapalenie skóry. Pozdrawiam