Co oznaczają te opisy przysadki i szyszynki?

Przysadka prawidłowej wielkości, asymetryczna-uwypuklona po stronie lewej obszarem nieco slabszego,niejednorodnego wzmocnienia kontastowego 5mm bez jednoznacznie wyodrebniajacych się zmian ogniskowych. Szyszynka o wym. Ok 13x8mm z doac licznymi torbielami sr. Do ok 3mm.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten może oznaczać gruczolaka przysadki. Wymaga to dalszej diagnostyki. Pozdrawiam.