Co oznaczają te poziomy cholesterolu?

Czy poniższe wyniki sugerują jakąś chorobę/choroby? Bilirubina bezpośrednia 0,6 (norma 0 - 0,3) Bilirubina całkowita 1,79 (norma 0,17 - 1,2) Proteinogram beta2 6,6 (n 3,2 - 6,5) anty HBc całkowite ujemne Cholesterol po miesiącu diety nisko cholesterolowej spadł z 242 (HDL 69 LDL 160) do 161 (HDL 67 LDL 89) Z wynikami oczywiście idę do lekarza ale czekam 21 dni na wyniki badań panel wątrobowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne zapoznanie się ze wszystkimi wynikami . A jakie objawy. ?