Co oznaczają te problemy z koncentracją przy badaniach hormonalnych?

Witam, od dłuższego czasu bardzo źle się czuję. Mam problemy z koncentracją, przybierać na wadze jestem ciągle zmęczona i spać mogę po kilkanaście godzin. Dodatkowo jestem blada, mam problemy ze skórą i często marzne. Lekarz zlecił mi wykonanie badań pod kątem niedoczynności tarczycy i tak: TSH 2,4 przy normie 0,27-4,2 FT4 19,5 przy normie 12-22 FT3 6,7 przy normie 3,13-6,76 Anty-TPO 20,1 przy normie <34 USG tarczyca równa, bez żadnych zmian, jednak o pojemności 3ml.

Dzień dobry,

wyniki badań są prawidłowe. Może je Pani powtórzyć za miesiąc oraz wykonać badanie kortyzolu. Ponadto należy zadbać o prawidłową syntezę skórną witaminy D3 - ekspozycja na słońce przez ok 15 minut bez filtra .

Pozdrawiam
Joanna Wardenga