Co oznaczają te szumy w głowie?

witam od maja zeszłego roku pojawił się szumy w głowie ,miałam wykonane badanie neurologiczne które nic nie wykazało a lekarz powiedział że to przez stres , laryngolog nic nie wykrył , badanie słuchu w normie , choresterol trochę mam podwyższony i trójglicerydy ale nie za dużo jak lekarze powiedzieli że nie wpływa to na szum , robiłam badanie przepływu krwi w żyłach , które tez jest w normie , a szum pozostał i trwa już ponad 10 miesięcy .

Tak. Stres, zwłaszcza chroniczny może wywoływać objawy o jakich Pani pisze. Często skumulowane emocje bądź traumy przeżyte w dzieciństwie dają objawy w ciele, wobec których klasyczna medycyna jest bezradna.
Proszę skonsultować się z psychologiem klinicznym w Pani miejscu zamieszkania.

Życzę dużo zdrowia!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl