Co oznaczają torbiele na nerce u dziecka, które jest jeszcze w łonie matki?

Córka jest w 36 tygodniu ciąży i ma urodzić dziewczynkę która na jednej nerce ma torbiele, ale lekarz powiedział że nerka pracuje. Czy jest to coś niebezpiecznego dla życia dziecka i czy da się to wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy dalej obserwować i na pewno po urodzeniu trzeba będzie wykonać diagnostyke