Co oznaczają trudności ze zginaniem palców po artroskopii?

Witam. Nazywam się Anna, mam 20 lat. Przed tygodniem miałam wykonywany zabieg artroskopi kolana prawego. Po tygodniu zauważyłam że na stopie, a dokładnie dużym palcu stopy pojawiła się opuchlizna i ból. Początkowo stosowałam okłady z lodu. Ból w większości przeszedł, ale przy dotyku miejscowym nadal odczuwam. Martwi mnie lekki brak czucia w obrębie podeszwy palca.Po dwóch dniach zauważyłam że reszta palców też jest opuchnieta i mam trudności ze zginaniem. Proszę o poradę

Prawdopodobnie ma Pani uszkodzenie gałązki nerwu (np. w wyniku znieczulenia). Należy w miarę możliwości ćwiczyć stopę, bo mięśnie uaktywniane podczas ćwiczeń mogą odblokować problem. Dodatkowo należy przy pomocy rąk rozćwiczać palce stopy i śródstopie. Pomocna może być wizyta u fizjoterapeuty.
Przydatne mogą być ćwiczenia zaprezentowane na filmie.
https://www.youtube.com/watch?v=PjMqqvYv-nE

Pozdrawiam, Paweł Czarnocki