Co oznaczają ubytki skórne u 22-latka?

Dzien dobry. Chcialem prosic o porade. Na mojej twarzy zaczely tworzyc sie ubytki skorne - pod postacia kresek. Bylem z tym u dermatologa ktory stwierdzil, iz sa to blizny zanikowe. Ciezko mi w to uwierzyc , poniewaz nigdy nie mialem silnego tradzika. Zauwazylem jedna takowa "kreske" I za jakis czas obok pojawila sie nastepna. Gdyby wynikaly z urazow to pamietalbym rane, czy tez jakis strup. Kiedys wyciskalem chrosty z niewiedzy ,ale czy blizna pojawilaby sie po dwoch latach? Bardzo prosze o pomoc I przepraszam za brak polskich znakow

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej . Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.