Co oznaczają uciski za mostkiem?

Od około dwóch lat cierpie na przewlekłe uciskowe bóle zamostkowe. Jestem po 2 ablacjach (AVRNT) skutecznych. Byłam wieloktrotnie hospitalizowana na SOR z powodu bólu. Troponiny były ujemne CKMB w normie RTG i Echo serca Ok. W EKG od zawsze zmiany repolaryzacji w odprowadzeniach przedsercowych. Mówili że to kręgosłup albo refluks. Kończą mi się pomysły dodam że jestem stale pod kontrolą kardiologów

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani, czy miała wykonywaną gastroskopię - rzeczywiście takie objawy mogą wskazywać na problemy żołądkowo- przełykowe.