Co oznaczają uderzenia gorąca u 21-latki?

Witam. Mam 21 lat Od pewnego czasu zauwazylam ze mam wybuchy goraca jest zimno a mi jest strasznie duszno i goraco. Na policzkach mam rumience od dawna.. i jeszcze do rwgo mam niereguralne miesiaczki.. jestem rozdrazniona . Co to moze byc. Robilam badania 3 miesiace temu na tarczce tsh i byly w normie co robic. Juz mnie dobijaja te wybuchy. Moze menopauze przechodze juz haha. Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego oraz ginekologa - zależy jak wygląda miesiączkowanie, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.