Co oznaczają ukłucia w okolicy łopatki?

Witam, od kilku miesiecy miewam chwilowe ukłucia/bóle w klatce piersiowej, nawet w okolicy łopatek. Raz miałam silny ucisk trwający kilka minut, lecz po prawej stronie klatki piersiowej. Lekarz rodzinny stwierdził, że to nerwobóle, lecz nie mialam teraz robionych zadnych badan. Co powinnam zrobic, do jakiego lekarza sie udać lub jakie badania wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne