Co oznaczają uwypuklające się płaty grasicy powyżej mostka?

Usg śródpiersia u 9 latka. Powyżej mostka uwypuklające sie platy grasicy wielkości plat prawy 20*7*3mm-obj.0,2ml plat lewy 38*11*8mm-obj 1.2ml Poniżej na wysokości rekojesci mostka grasica szerokości 34*7mm. Proszę o wytłumaczenie wyniku ponieważ powiedziano mam ze syn ma przerosnieta grasice. Do jakiego lekarza w razie komplikacji sie udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu diagnostycznym lub terapeutycznym