Co oznaczają wędrujące bóle dłoni?

Witam od jakichś dwóch lat mam takie wędrujące bóle głównie dłoni nie są one specjalnie za silne Ale zaczynają mnie wkurzać. Takie kłucie i chwilowy ból Max 1 min. Choruję na łuszczycę ale byłem u reumatologa powiedział że jest wszystko okej że to jest na tle nerwicowym najprawdopodobniej Bo lecze się na lęki napadowe również. Kiedyś również leczyłem się na boleriozę robiłem podstawowe badania prześwietlenie dłoni i jest wszystko OK. Co to moze być nie mam jakiś porannych sztywnienie dłoni i więcej jakiś problemów zdrowotnych same te chwilowe bóle i kłucia w dłoniach czasami w przedramieniu

Witam!
Najprawdopodobniej jest to problem nerwicowy. Co prawda wspomina Pan o leczeniu zaburzeń lękowych, lecz moim zdaniem należałoby je wzmocnić i uzupełnić odpowiednią psychoterapią - tylko kompleksowe leczenie ma jakieś szanse przy leczeniu zaburzeń emocjonalnych.
Powodzenia
W. Łuczkowski.