Co oznaczają widoczne pojedyncze ogniska w MRI?

Witam , dostałam opis badania MRI głowy "W istocie białej płatów czołowych widoczne są pojedyncze ogniska srednicy 2-3mm, hyperintensywne w obrazach T2 zaleznych oraz Tirm" co to oznacza ?

Witam!
Konieczne badanie neurologiczne, EEG, potencjały wywołane, pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego, czyli pogłębienie diagnostyki neurologicznej. Obraz RM głowy ujawnił drobne ogniska w istocie białej i należy to uściślić: stare zmiany naczyniopochodne, czy demielinizacyjne.
Powodzenia
W. Łuczkowski.