Co oznaczają wklęsłe plamy na skórze?

Zauwazylam na swojej twarzy jakby wklesle plamki tak jakbt blizny , ale niczegos wczesniej w tych miejscach nie mialam , nie swedza nie luszcza sie sa jakby delikatnie siche , co to moze byc ?

Dzień dobry,

powstałe zmiany należy poddać obserwacji podczas konsultacji kosmetologicznej. Nie widząc zmian trudno ocenić z czym mamy do czynienia. Być może są to blizny zanikowe. Podczas konsultacji kosmetolog dobierze zabiegi usuwające zmiany.

Pozdrawiam serdecznie