Co oznaczają wyniki artroskopii kolana?

Jestem po artroskopii kolana: rozpoznanie oderwanie fragmentu łakotki bocznej tarczowatej do środka stawu. Po operacji (2 m-ce) nadal boli kolano. Zrobiłam rezonans i w opisie jest informacja o zwichnięciu fragmentu łąkotki bocznej do przedziału przedniego bocznego stawu udowo piszczelowego i duża il płynu w kaletce brzuchato połbłoniastej. Czy to znaczy że będę musiała mieć kolejną artroskopię? Proszę o opinie

Lek. Tomasz Budlewski

Może być taka konieczność. Zależy od objawów w bezpośrednim badaniu.