Co oznaczają wyniki badań 32-latki przed ciążą?

Dzień dobry, przygotowuje się do ciąży moje wyniki: insulina 10,94 glukoza 80 WR niereaktywny Tsh 1,74 (biorę eutyrox) wzw b i c nieobecne hiv ujemny toxoplazmoza igg- obecne 66,70; igm-nieobecne 0,55 (czy to oznacza, że zarażenie było dawno czy niedawno temu?) cmv igg 227,00 obecne, igm 0,389 nieobecne różyczka igg obecne>500, igm 0,26 nieobecne żelazo 15,5 (normy 9,0-30,4) z morfologii poniżej normy hematokryt 0,36 (normy 0,37-0,47) hemoglobina 13,00 (12-16) hyperchromia (co to oznacza?) Oczywiście jestem już umówiona z lekarzem, który zlecił mi te badania, ale muszę poczekać na wizytę około miesiąca, czy jest w tych wynikach coś, co powinno mnie zaniepokoić? Dodatkowo mam problemy z guzem przysadki i biorę dostinex na zbicie prolaktyny jakie dodatkowe badania hormonalne w 3-5 dniu cyklu powinnam wykonać?

Lek. Michał Lenard

Pani wyniki badań są dobre, infekcja toxoplazmą była dawno, obecnie nie ma zakażenia. Nie ma powodu do niepokoju. Przy nadczynności przysadki konieczne może być oznaczenie stężenie prolaktyny we krwi i być może dodatkowe badania, które zleci Pani lekarz prowadzący. Pozdrawiam!