Co oznaczają wyniki badań 36-latki?
ważyłam 118kg w marcu a teraz ważę 106, 9 miałam gastroskopie która wykazała nie wielką przepuchlinę przełyku kolonoskopia że uchyłki esica , cały czas powiększa mi się obwód brzucha , pupa uda posladki miałam robioną tomografie jamy brzusznej i niednicy nic nie wykazało, kortyzol w normie byłam u endokrynologa choruje na niedoczynnośc tarczycy ale twierdzi że z chormonami ok jestem na diecie od dietetyka a mimo spadku wagi przybywa mi tłuszczu na wymienionych częsciach ciała brzuch mi sie powiększa miałam obwód 123cm 18czerwca a już 12lipca mam 124,5 mimo spadku wagi prosze o pomoc

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jan Bujok Chirurgia
60 poziom zaufania
Witam.
Proponuję wykonać badania pod kątem ew. alergii pokarmowych. Mogą się one objawiać jedynie obrzękiem tkanki podskórnej i wzdęciem brzucha, co może sprawiać wrażenie tycia. Czasami również celiakia może dawać dokładnie taki obraz chorobowy, jaki Pani opisała.
Z wyrazami szacunku
Jan Bujok Chirurg, flebolog, proktolog
Kriocentrum, ul. Wyszyńskiego 103 05-420 Józefów Tel: +48 22 779 28 21; +48 22 423 01 87; +48 504 171 106
Una Medica ul. Żelazna 69a Warszawa tel: +48 668 88 00 42