Co oznaczają wyniki badań hormonalnych u 20-latki?

Mam 20 lat. Wyniki - estradiol 54 pg/ml , fsh 4,3 mlU/ml , PRL 25,07 ng/ml - 8 d.c.; estradiol 56 , fsh 4,8 , PRL 31 - 21 d.c. Do tego TSH 3,2 , PCOS (wynik badania usg, oraz nieprawidłowy stosunek lh/fsh). Miesiączki bardzo skąpe i bardzo bolesne. Moje piersi wyglądają jak u dziecka z zerówki (tzn prawie ich nie mam) i obserwuje włoski na sutkach. Lekarz odesłał mnie do domu twierdząc że jestem zdrowa. Jakie badania jeszcze powinnam zrobić ??

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm ciężko się wypowiedzieć . Sadze ze wskazana jest wizyta u endokrynologa można kęsy wykonać lorysol dhea dhea-s