Co oznaczają wyniki badań hormonalnych w 4 dniu cyklu?

Witam, chciałabym otrzymać interpretację wyników są zrobione w 4 dni cyklu miesięcznego: FSH- 9,41 mlU/ml LH- 8,89 mLU/ml estradiol- 52,79 pg/ml progesteron- 0,32 ng/ml prolaktyna- 21,40ng/ml dhea so4- 91,60 ug/dl AMH- 4,33 ng/ml wiem, że badnia progesteron lub prolaktyna powinno się robić w innym cyklu, ale były w pakiecie badań i dlatego zostały zrobione.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć wskazana jest wizyta u ginekologa . Podwyższone amh może świadczyć o PCOS