Co oznaczają wyniki badań hormonów?

Witam, niedawno skierowano mnie do szpitala. Przy okazji zbadano hormony . Wyniki to : ALT 17 U/L , CRP 0,1 mg/dL , FT-3 3,97 pmol/dL , FT-4 0.64 ng/dl, GGTP 13 U/L , TSH 0,2 ulU/mL , Tropinina T hs 0,004 ng/ml . Skierowanie mnie do poradnii endokrynologicznej jednak nie bardzo wiem co te wyniki znaczą . Czy mogę prosić o wyjasnienie?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm danego laboratorium nie mozna sie wypowiedziec. proponuję udac się do lekarza rodzinnego. wynik tsh moze swiadczyc o nadczynnosci tarczycy,